Зворотний зв'язок

Ігри-заняття із сюжетними картинками

— Собачка Мінка, кицька Варварка і мишка Шпарка дивляться на них, але ріпку не їдять. Зараз їм онучка іншу їжу принесе: кішечці молочка і шматочок ковбаски. Пий, киценько, молоко! їж ковбаску. Собачці — кісточ¬ку, а мишці — скоринку хліба або шматочок сиру. Гризи, Міночко, кісточку! Гризи, мишко, скориночку!

Дитина повторює.

Потім дорослий пропонує дитині розповісти, хто що їсть.

Мета. Закріплювати знання дітей, набуті на заняттях з математики протягом 1 і 2 кварталів згідно з вимогами про¬грами. Розвивати кмітливість, математичне мислення, пам'ять. Виховувати увагу, зосередженість, рішучість, са¬мостійність у виконанні завдань.

Обладнання. Кольорові вагончики на кожну дитину (7 штук), картки до ігор «Лото», «Кольорова квітка», «Буди¬ночки», «Увага!», математичні ребуси, площинне зображен¬ня геометричних фігур.

Підготовка вихователя. Виготовила роздатковий ма¬теріал для розвиваючих ігор.

Підготовка дітей. Діти навчились рахувати в межах 10, познайомились з цифрами від 1 до 10, з днями тиж¬ня, вміють описувати геометричні фігури. Навчились розв'язувати задачі та приклади за малюнками. Вміють орієнтуватись на папері, знаходити й називати суміжні числа. Діти знайомі з розвиваючими іграми, вико¬ристовуючи їх протягом дня.

Хід заняття

Під музику В.Шаїнського «Голубий вагон» діти заходять в групу, вітаються. Загадую загадку.

«Один з дугою тягне всіх за собою».

— Так, це поїзд. У нас у групі теж є поїзд, і він чарівний.

Що позначають вагончики? (Дні тижня).

Подивіться, який він красивий, цей поїзд... Але де ж вагон¬чики? Здогадались, вони вирішили сховатись. Ось ми зараз назвемо дні тижня й вагончики з'являться. Треба назвати дні тижня по порядку.

Називає дні тижня 1—2 дитини, а потім по порядку кожна дитина називає один день.

— Назвіть, який сьогодні день?

— Який день буде завтра?

— Який день був вчора?

— Який перший день тижня?

— Молодці. Ви правильно відповідали на запитання. Але де ж вагончики?

Раптом пролунав сигнал (звук сопілки).— О, діти, мабуть, цей сигнал запрошує нас продовжувати мандрівку в країну математики, але ж вагончиків немає, по¬чекаємо їх.

— А вам, діти, мабуть, цікаво дізнатись, що сховано під серветками на ваших столах?


Реферати!

У нас ви зможете знайти і ознайомитися з рефератами на будь-яку тему.







Не знайшли потрібний реферат ?

Замовте написання реферату на потрібну Вам тему

Замовити реферат