Зворотний зв'язок

Тепло отчого дому

Тема: Її життя - сонячний промінь. М. Олійник “Лесина доля”, Леся Українка “Давня весна”.

Мета: Розширити і поглибити знання учнів про велику українську письменницю і поетесу Лесю Українку. Розвивати вміння сприймати та аналізувати поетичні твори; вчити відчувати красу художнього слова, розвивати творчу уяву, фантазію, зв’язне мовлення. Виховувати любов до рідної мови, її багатства.

Обладнання: портрет Лесі Українки, фотографії, вибрані твори Лесі Українки, “Дерево життя”, запис пісні на слова Лесі Українки.

Хід уроку.

І.Організація класу до уроку.

1)Повторення раніше вивченого матеріалу.

-Пригадайте, як називається розділ, над яким ми працюємо на уроках читання?

-Із творами яких письменників та поетів ви вже ознайомилися?

-Над чим працювали на попередньому уроці?

-Назвіть дійових осіб оповідання.

-Який Дмитрик?

-Які стосунки між Дмитриком, Гаврилком і Марійкою?

-Чи справді Дмитрик повністю підвладний Гаврикові?

-Кого звинувачує Дмитрик у тому, що сталося?

-Дуже цінною рисою характеру Дмитрика є самокритичність. Що вирішує хлопчик у лікарні?

-Як, на вашу думку, склалася доля Дмитрика?

Оцінювання активних учнів.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу і первинне його закріплення.

1.Повідомлення теми і мети уроку.

- На сьогоднішньому уроці ми познайомимося із творчістю ще однієї видатної поетеси України Лесі Українки:

У нашім класі на столі

Портрет стоїть у рамі.

Він всім знайомий –

І мені, й татусеві, і мамі.


Реферати!

У нас ви зможете знайти і ознайомитися з рефератами на будь-яку тему.







Не знайшли потрібний реферат ?

Замовте написання реферату на потрібну Вам тему

Замовити реферат