Зворотний зв'язок

Бізнес-гра “Моя справа”

Мета уроку: узагальнити знання учнів з даної теми, розвивати світогляд учнів з підприємницької діяльності на прикладах світового значення, України та місцевих; розіграти ситуацію по організації власної справи та участі в процесі виробництва.

Обладнання уроку: таблиці з розвитку підприємництва в Комсомольську. Матеріали для гри: папір, клей, ножиці, маркер, степлер.

Хід уроку

Вступне слово вчителя. Підприємницька діяльність – складний і творчий шлях становлення особистості в світі економіки. Завдання полягає в необхідності систематизувати знання з даної теми , спробувати створити власну справу та взяти участь у процесі виробництва.

Повторення вивченого за тестами.

Основні поняття:

рада директорів;

корпорація;

дивіденди;

підприємець;

франчайза;

товариство;

етика бізнесу;

одноосібне володіння;

акціонери.

1.Спробуємо з’ясувати, на скільки важливим для Вас, учнів 11 класу, є створення власної компанії? Чому?

(Учні обґрунтовують свої відповіді. Вони будуть різними, але в кожній з них закладена ціль життя, майбутнє особистості).

Загальні висновки. Майбутнє кожного із присутніх знаходиться у

власних руках та залежить від багатьох обставин.

2.Звідки можна почерпнути інформацію про те, як вести справу? (Повідомлення й думки учнів).

навчальні програми;

навчання в роботі;

роль сім’ї.

3.Де в нашому місті можна дізнатися про основні аспекти підприємницької діяльності?


Реферати!

У нас ви зможете знайти і ознайомитися з рефератами на будь-яку тему.







Не знайшли потрібний реферат ?

Замовте написання реферату на потрібну Вам тему

Замовити реферат