Подорож
Урок – рольова гра в 7-му класі
Мета:
— систематизувати навички діалогіч¬ного та монологічного мовлення з тем "Подорож", "Вокзал", "Місто";
— розвивати навички колективної роботи, логічне мислення, навички аудіювання, мовленнєву реакцію; при¬щеплювати інтерес до вивчення іно¬земних мов, зокрема англійської;
— розширювати кругозір учнів.
Обладнання: наочність з тем "По¬дорож", "Вокзал", "Місто", магніто¬фон.
Хід уроку
Цитата на дошці: Just look at the road, don't worry about where it's going.
1. Фонетична зарядка. "Where do we go ...".
2. Вступ до теми.
T: Look at the quotation. Let's read and translate it. How can you understand
it? Do you like to travel? Shall we continue speaking about trips today? Let's review
vocabulary on this topic.
3. Мовленнєва зарядка.
Подорож, вокзал, за кордоном, їха¬ти кудись, діставатися якомога швид¬ше, літаком, поїздом, на кораблі, пішки, на машині, мати переваги, най¬швидший спосіб подорожі, пасажирські поїзди, вагон-ресторан, спізнитися на поїзд, зупинитися за бажанням, у відрядження, заради задоволення, сісти на поїзд.
4. Колективна робота.
T. to P,: Have you ever travelled?
P1: Yes, I have travelled a lot.
1T. Natasha, have you ever travelled by train?
1P2: I travelled by train last year. I went to Kyiv to my aunt.
T: Vita, ... .
5. Рольова гра "Інтерв'ю".
Very nice, thank you. I know that Sergey has travelled a lot, haven't you, Sergey? Let's ask him questions about his travelling. Come here and sit down, please. All of you will be reporters. You should make reports to the newspaper about his journey.
Questions: